Witamy na naszej stronie internetowej.                                                                                                                               

Reklama dla dentysty, stomatologa, gabinetu stomatologicznegoPragniemy przedstawić Państwu kaseton reklamowy 3D stworzony z myślą o gabinetach i klinikach stomatologicznych. Gwarantujemy wysoką jakość za przystępną cenę - zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Kaseton Stomatologoczny lightDENT LED 3D jest tworzony całkowicie w Polsce przez naszą firmę.Wspieramy europejski biznes i stawiając na jakość nie używamy elementów z "dalekiego wschodu".

Dlaczego kaseton lightDENT 3d:

  • Specjalnie tłoczone włoskie płyty wylewane plexiglas
  • Oświetlenie LED niemieckiej firmy BERGMEN
  • Lekka aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
  • Estetyczny wygląd i trwałość

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W NASZ KASETON?

Charakterystyczną cechą polskich ulic jest mnogość wszelkiego rodzaju reklam zewnętrznych: szyldów, banerów, kasetonów itd. Zwłaszcza w ostatnich latach obserwujemy zwiększenie się ilości reklam tego typu. Powoduje to nie tylko wrażenie chaosu i niestety spadek atrakcyjności otoczenia, ale także dezorientacji ludzi w odnalezieniu właściwej firmy czy właśnie gabinetu.

Dlatego oferujemy Państwu kaseton reklamowy, dzięki któremu Wasz gabinet będzie wyróżniony wśród pozostałych szyldów zarówno w dzień jak i w nocy.

Atutem naszego kasetonu - ząbka jest jego estetyka i symbolika - wzorując się na krajach Europy Zachodniej stworzyliśmy produkt, który nie zakłóca panującej dookoła harmonii, ale w swej prostocie i atrakcyjności pozostaje widoczny i przykuwający uwagę. Świat zmierza do zastąpienia informacji znakami - ikonami, właśnie taka idea przyświecała nam w tworzeniu naszego kasetonu stomatologicznego 3D.

KASETON - ZĄBEK TO WYJĄTKOWY PRODUKT, GWARANTUJĄCY:

  • widoczność
  • estetykę
  • rozpoznawalną symbolikę
  • trwałość i wysoką jakość

Reklama dla dentysty + opis i tagi  - LightDent - Reklama dla dentysty, kaseton stomatologiczny ząbek, reklama dla stomatologa, ząbek kaseton 3d, kaseton led, kaseton dentystyczny - ząbek. Reklama Poznań, reklama dla gabinetu stomatologicznego, gabinet stomatologiczny, stomatolog, dentysta, najlepszy dentysta, stomatologia, sprzęt dla stomatologa dentysty, reklama dentystyczna, reklama stomatologa